Špecializujeme sa

na výrobu potrubných rozvodov, oceľových konštrukcií a plastových komponentov. Výrobky vám dopravíme a nainštalujeme

kdekoľvek na svete

VÝROBA

Výrobný proces spoločnosti je podriadený požiadavkám najvyššej kvality a certifikovaným normám.

Zistite viac

MONTÁŽ

Špecializácia na inštaláciu a servisné práce technologických celkov a potrubných rozvodov.

Zistite viac

DOPRAVA

V rámci zefektívnenia poskytovaných služieb sa spoločnosť zameriava aj na rýchle dodanie produktov zákazníkovi.

Zistite viac

Výroba

Spoločnosť  SG tec s.r.o. sa výrobným procesom podieľa na projektoch so zameraním na farmaceutický, nápojový a potravinársky priemysel. Výroba je jedným z hlavných odvetví spoločnosti. K dispozícii sú výrobné priestory priamo v sídle spoločnosti o rozlohe 1100m2, nakladacie a parkovacie plochy o rozlohe 4500m2, potrebné strojné vybavenie pre ručné a orbitálne zváranie s kvalifikovaným personálom. Taktiež sa spoločnosť podieľa na výrobe špecializovaných plastových komponentov do rôznych odvetví.

Mám záujem o výrobu

Výroba potrubných rozvodov a oceľových konštrukcií

Celý výrobný proces našej spoločnosti je podriadený požiadavkám najvyššej kvality a je udržiavaný implementovaným systémom manažérstva kvality (ISO 9001:2015) a systémom úplných požiadaviek na kvalitu zvárania (ISO EN 3834-2). Pre výrobu a zváranie nosných konštrukcií sme certifikovaný normou
EN 1090 EXC-2.

Špecializovaná výroba plastových komponentov

Špecializovaná výroba individuálnych vstrekovaných dielov z prototypových nástrojov, pričom hmotnosť dielu sa začína pri 0,01g. Celý výrobný proces spoločnosti SG tec s.r.o. je podriadený požiadavkám najvyššej kvality a je udržiavaný implementovaným systémom manažérstva kvality (ISO 9001:2015) a systémom enviromentálneho manažérstva (ISO 14001:2015).

Pri vstrekovaní sa spracúvajú výhradne termoplastové diely ako POM, PE, PP a PA + GF. Na základe toho majú komponenty funkčné vlastnosti a dajú sa používať ako experimentálne diely. Prototypové nástroje sú k dispozícií do niekoľkých dní a v závislosti od dizajnu sú vhodné aj na malosériovú výrobu. Na výrobu vstrekovaných dielov používame stroje značky ENGEL, DEMAG, MILACRON a BABYPLAST. Pre našich zákazníkov ponúkame tiež výrobu trubiek extrúziou až do priemeru 30mm.

Technické dáta   Strojový park

Montáž

Hlavný smer montáží je inštalácia a servisné práce technologických celkov a potrubných rozvodov v potravinárskom, farmaceutickom a nápojovom priemysle. Spoločnosť pôsobí aj v oblasti montáže priemyselnej vzduchotechniky, vykurovacích systémov, klimatizačných jednotiek a inštalácie technológie pásového mazania dopravníkov v potravinárskom a nápojovom priemysle.

Mám záujem o montáž

Doprava

Vlastná špedičná služba spoločnosti SG tec s.r.o. je dôležitý faktor, ktorý sa v rámci zefektívnenia poskytovaných služieb zameriava na rýchle a bezpečné dodanie produktov priamo k zákazníkovi, čím je umožnené včasné ukončenie projektu. Bezpečná manipulácia a včasná doprava produktov sú z hľadiska kvality prvoradým cieľom spoločnosti.

Mám záujem o dopravu

KVALITA

Spoločnosť SG tec s.r.o má zavedené systémy kvality vo viacerých oblastiach. Ich implementácia a dodržiavanie má pozitívny vplyv na chod celej spoločnosti. Firmu a jej zamestnancov posúvajú vpred, a tým zabezpečujú výslednú kvalitu služieb.

Profil spoločnosti

Spoločnosť SG tec s.r.o. bola založená dňa 24. novembra 2012, s cieľom realizovania montáží potrubných rozvodov a oceľových konštrukcií v potravinárskom, automobilovom a farmaceutickom priemysle prevažne v EÚ. Postupom času sa spoločnosť rozširovala o ďalšie oblasti pôsobnosti montážnych prác a od roku 2014 realizuje montážne a servisné práce celosvetovo.

O bohatých skúsenostiach spoločnosti svedčia získané referencie.

Všetky referencie

Hlavným cieľom spoločnosti od jej vzniku bolo vybudovanie vlastného sídla a rozšírenie pôsobnosti o výrobu technologických zariadení a nosných oceľových konštrukcií. Tento cieľ sa úspešne podarilo naplniť v roku 2018, kedy sa spoločnosť dňom 01.01.2018 presťahovala do vlastných priestorov v obci Veľké Kozmálovce. Súčasťou nového sídla spoločnosti sú tiež výrobné priestory a zváracie pracoviská.

V roku 2018 spoločnosť SG tec s.r.o. úspešne prešla viacerými certifikačnými auditmi a má zavedené systémy kvality.